Hírek

90. életév felettiek köszöntése

Több éves hagyománya van településünkön annak, hogy október hónapban az idősek világnapja alkalmából megemlékezünk a 65. és az a fölötti életévüket betöltő lakótársainkról. E rendezvény keretein belül mindig külön figyelmet fordítunk azokra, akik az adott évben 90 évesek, illetve annál idősebbek. Anyakönyvi nyilvántartásunk szerint húsz 90 év feletti lakója van ma Domoszlónak, de tudomásunk szerint közülük nem mindenki él a faluban. Mivel a kialakult járványhelyzet miatt sajnos az idősek napi ünnepségünk sem került megrendezésre, így településünk legidősebb lakóit rendhagyó módon, személyesen, az otthonukban felkeresve köszöntötte Paulenka Richárd polgármester egy-egy szál virággal. A mai nap folyamán 14 idős nénit látogattunk meg, akik nagy örömmel és hatalmas szeretettel fogadtak bennünket. Ezúton is nagyon jó egészséget kívánunk nekik.