Hírek

Idősek világnapja

By 2020.10.02.október 6th, 2020No Comments

Domoszló Községi Önkormányzat ez évi rendezvényterve szerint a mai napon került volna megrendezésre az idősek napi ünnepségünk. Hagyományainkhoz híven minden év októberében ünnepélyes keretek között köszöntjük településünk szépkorú lakóit, amit nagy sajnálatunkra az idén, a kialakult járványhelyzet miatt nem tudtunk megvalósítani.

Kérem, engedjék meg, hogy most ebben a formában nagy szeretettel és tisztelettel köszöntsem a településünkön élő szépkorú lakosokat, akiknek ezúton is kívánok nagyon jó egészséget és szeretetben eltöltött, békés napokat. Bízom abban, hogy a következő év mindannyiunk számára kedvező változást hoz majd, és egy év elteltével újra a megszokott, személyes formában ünnepelhetjük önöket.

Domoszló Községi Önkormányzat ajándéka a kialakult helyzet ellenére sem marad el. Minden 65. életévét betöltött lakótársunkat az önkormányzat munkatársai a karácsony előtti időszakban felkeresik, hogy az ajándékot személyesen adják át.

A tavalyi év idősek napi rendezvényén készült fotók szép emlékeket, élményeket idézhetnek. Fogadják szeretettel.